MATHILDA G68397-12
Tootekood: G68397-12
Kaubamärk: Globo Lighting
Hind:
Kogus: - +
   - või -
Globo valgustus 1998 aastast Austria kaubamärk.
Valgusti kirjeldus: Laevalgusti kroom, klaasribad, K9 kristallid, A:280, H:220, sh 1xLED 12W 40V, 1080lm allikas, 840lm väljund, 4000K
Tarneaeg 9-14 tööpäeva
Energiaklass A
Materjal ja Värv kroom
Maks Valgustugevus LM 4 000
Kõrgus [cm] 22
Läbimõõt [cm] 28
Võimsus, max. W 12
Värvi temperatuur 4 000
Valgusallikate arv 1
Pesa tüüp LED
Seeria MATHILDA
Sarnased tooted
Laevalgusti alumiiniumist survevalu nikkel matt, akrüülopaal, sobib hämardamiseks, PxLxK:145x145x26, sh 1xLED 15W 230V, 1650lm allikas, 1350lm väljund, 4000K