CARRY G41354-30SH
Tootekood: G41354-30SH
Kaubamärk: Globo Lighting
Hind:
Kogus: - +
   - või -
Globo valgustus 1998 aastast Austria kaubamärk.
Valgusti kirjeldus: Laevalgusti, metall valge hõbe, akrüülopaal läbipaistev, hääljuhtimine, mobiilirakendus, Sparkle Decor, hämardatav, kaugjuhtimispult, värvivahetaja, värvid fikseeritavad, sh 2xAAA, Ø530, H:83, 1xLED 30W 230V, 1500lm väljund, 1xRGB LED 5W 230V, CCT 3000-6000
Tarneaeg 9-14 tööpäeva
Energiaklass A
Materjal ja Värv Metall valge
Mobiilirakendus
Pultiga
Maks Valgustugevus LM 1 500
Reguleeritav soe/külm valgus K
Reguleeritav valgustugevus Dimmerdatav
Värvi valiku võimalus RGB
Värvid fikseeritavad
Värvivahetaja
Kõrgus [cm] 8,3
Läbimõõt [cm] 53
Võimsus, max. W 30
Valgusallikate arv 1
Pesa tüüp LED
Seeria CARRY
Sarnased tooted
LED bulb, metal white, plastic opal white, AGL, RGB+white, with TUYA system, mobile app., dimmable, color changer, colors fixable, Ø 60, H: 118, incl. 1xE27 LED 10W 230V, 810lm source, 810lm output, 1xE27 RGB 0,7W 230V, multicolored, CCT 3000-6000